Сторінки

20101211

WikiLeaks продовжує публікації, незважаючи на арештДжуліан Ассанж пообіцяв, що через сайт Wikileaks буде сприяти підвищенню прозорості діяльності уряду. Але те, що показав, дуже розлютило американських чиновників, які змусили Amazon і PayPal припинити співпрацю з Wikileaks. Компанії слухняно виконали вимогу і Assange був змушені шукати через інтернет притулку в Швейцарії.

Між тим, у реальному світі, в Швеції, Ассанж був звинувачений у згвалтуванні за проведення статевого акту без використання презерватива, через що британська поліція недавно його заарештувала. Засновник Wikileaks оголосив раніше, що якщо він буде заарештований або убитий, на його сайті з’явиться ще більше секретних документів.

Які документи? Ще до свого арешту Ассанж оголосив, що у його розпорядженні є документи американської дипломатії, пов'язані з НЛО. Чи тепер ми дізнаємось, ким вони є?
_____________________________________
Джерело: NEXT MEDIA ANIMATION

3 коментарі:

 1. нy дык
  арест жеж за "изнасилование" а не за публикацыю

  ВідповістиВидалити
 2. озлютило американських чиновників, які змусили Amazon і PayPal ??

  есть документы подтверждающие??

  ВідповістиВидалити
 3. Атож! Уряди всіх країн світу діють виключно за високоморальними законами. У цьому легко переконатись, перечитуючи, наприклад, документи на сайті WikiLeaks :)

  ВідповістиВидалити