Сторінки

20101122

День Свободи: День шостий

Підприємці на Майдані: Нас будуть боятися, хай влада тремтить! (фоторепортаж)

Автор — Анна Ященко, фото УНІАН

Незважаючи на те, що автобуси до Києва не пускали, сцену монтувати заважали , тисячі підприємців з усіх регіонів України знову у Києві. Вони заполонили Майдан Незалежності і перекрили Хрещатик. Протест проти Податкового кодексу набирає сили.

У перших рядах – люди з чорними жалобними пов’язками на голові з написом “Безробітний”. Подекуди поховальні вінки як символи майбутнього малого і середнього бізнесу в разі “благословення” Податкового кодексу президентом Януковичем.  
– Схід і Захід разом саме зараз, а не у 2004, – лунає зі сцени.
І натовп заходиться схвальним гулом.

– ... Треба робити революцію, яка нарешті дасть результат! – закликають підприємці.
– На нас спихнули всі біди держави: і малі зарплати, і малі пенсії, але то ж насправді не так, – скаржиться учасник мітингу Володимир Дорош. – Ми створюємо робочі місця, думаємо, як звести кінці з кінцями і сплатити податки. І ми хочемо платити. Але щоб цей податок був простий. Сплатив – і не трусився з ранку до вечора, коли до тебе прийде податківець, від якого буде залежати: чи будеш завтра працювати, чи ні. Ми як ніхто зацікавлені у стабільності нашої держави. Ми не хочемо їхати працювати за кордон і створювати там нові робочі місця, ось чому ми сьогодні тут. А Податковий кодекс – це нищення мільйонів робочих місць. І ми хочемо, що Президент нарешті почув підприємців.   
– Так президент поїхав до Брюсселю...
– У будь-якому разі у нього досить помічників і заступників, які можуть йому передати наші умови і вимоги.

Біля сцени з’являється  Арсеній Яценюк, лідер “Фронту змін”.
– Сьогоднішній день дуже символічний з огляду на те, як люди захищають свої права, – ділиться Яценюк з пресою. – Цього давно не було, коли мітинги не купують за гроші. Це справжнє волевиявлення, справжня свобода, напевно, перший раз після 2004 року.


В цей час організатори акції протесту повідомляють, що міліція не пустила до Києва 140 автобусів з потенційними мітингувальниками з різних регіонів.
– Кіровоградщина, яка їхала автобусами, їх зараз перепинили міліцейськими автомобілями і забрали документи! – вигукує зі сцени представник автоперевізників. – Ганьба! Ганьба такій міліції!
– Ганьба! – підхоплює юрба!
– Але вони все одно будуть їхати, незважаючи на перешкоди, – запевняє оратор. – Таксисти ведуть колони. Їх бояться. І нас будуть боятися! Хай влада тремтить!
– ... У бютівців сто карток, у мене одна. Що ми можемо зараз зробити?.. – пояснює у приватній бесіді якомусь підприємцю Яценюк. – Революцію 2004 року, вибачте, просрали, тож зараз залишається сподіватися лише на вас...

– Десятки і сотні тисяч людей зараз на майданах у Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Львові. Вони не змогли під’їхати, але вони з нами, – лунає в мікрофон. – Ще багато людей підтримують нас з вами. Але їх залякали, вони стоять і працюють, вони змушені працювати, їм сказали: “Якщо ви вийдете, ми вас виженемо з ринків, з торгових наметів, з торгівельних центрів”. Вони – нещасні люди. Вони не можуть до нас приєднатися. Але ми всі разом повинні йти. У відставку всіх! Всю цю владу у відставку! Влада нас не чує! Ми повинні змусити її почути нас – це єдиний шанс вижити. Ганьба цій владі!
– Ганьба! Ганьба! – скандує натовп.
До підприємців нарешті виходить Яценюк і зізнається, як в тяжкі часи торгував на Чернівецькому базарі. 
– Привіт, підприємці!... Я пригадую 90-ті роки, коли в Україні не було нічого. Я сам стояв на базарі у місті Чернівці і торгував різним-різним тільки для того, щоб прогодувати сім’ю, своїх батьків, які працювали у Чернівецькому університеті. Я вам хочу низько вклонитися за те, що ви боретеся. Ви великі молодці!
У цей час біля сцени з’являється бютівка Наталія Королевська і займає стартову позицію на шляху до трибуни.
Позачергові виступи політиків не подобаються пересічним підприємцям.
– Чому ви її без черги пускаєте? Вона що не може 5 хвилин тут постояти? – обурюється міцненька пані, звертаючись до охорони сцени.
– Жіночко, тут є координатори, є регламент, – заспокоюють її охоронці.
– Я тут цілий ранок стою. Я все одно виступлю!
Наталія Королевська у білому пальті, привітавшись з Яценюком, таки змінює його на сцені. 
– Сьогодні ви зібралися тут сказати ні “беспредєлу” чиновників, сказати ні перетворенню країни в один великий завод, – розпочала промову Королевська. - Вони жадібні і безжалісні, і принцип у них – змусити, залякати, забрати... Сьогодні від Харкова до Ужгорода, від Луганська і до Львова - всі побачили реальне обличчя влади...
У цей час учасники акції під сценою клеять портрети Азарова і Бродського у “чорну книгу” з написом ГКЧП. На останній сторінці  вже записані прізвища всіх депутатів по фракціях, які голосували за Податковий кодекс.
Скандального нардепа Олега Ляшка на сцену пускати не хотіли.  
"Тут стоять звичайні люди, кожен з них хоче виступити. Майте совість, депутат Ляшко, не штовхайте людей, для чого ви це робите?" – звернулися до Ляшка організатори, але врешті решт дозволили вийти, наголосивши, що “це востаннє”.

Мікрофон потрапляє у руки відомої правозахисниці Тетяни Монтян.
– Хто б перед вами не виступав з політиків, питайте: а що їм заважало, коли вони були при владі, зробити для вас щось хороше? Якщо хтось забув, та сила, яка зараз не при владі, не далі як рік тому нагинала нас платити в пенсійний фонд. Невже ви це забули? Але справа не в тому, куди платяться податки і скільки їх платиться. Питання в тому, куди вони витрачаються. Доки не буде прозорості у витрачанні податків, які платяться, ніякі податки платитися не повинні! З якого переляку ви повинні, забираючи шматок хліба з рота у своїх дітей, сплачувати газонокосарки за 500 тисяч, які вони нещодавно купили? Ви що, багатші за Януковича? Ви йому дозволяли купувати гвинтокрил за 17 мільйонів? Якщо навіть Обама літає на гвинтокрилі за 5 мільйонів...


– Сьогодні на площах Сімферополя, Красноперекопська, Керчі тисячі підприємців разом з нами, вони чують нас, – звернувся до натовпу підприємець з Криму, якому випала честь зачитати вимоги до Президента Януковича. – Сьогодні ми оголосимо план дій. Ми не поїдемо додому просто так. Після цих дій влада, очевидно, дрогне, а ті, хто стоїть за нею, будуть кожного тижня ставати на мільярд біднішими. “Президенту України від імені 2,5 мільйонів приватних підприємців і найманих працівників з 221 міста України – вимагаємо ветувати Податковий кодекс України”…
Серед інших вимог підприємців – за «злочин проти малого бізнесу та середнього класу, задокументований у Податковому кодексі”, відправити у відставку його авторів – Азарова, Тігіпка та Бродського.

Кількатисячною колоною представники малого і середнього бізнесу вирушають на Банкову, щоб вручити свої вимоги до президента. Але навіть пересічні учасники акції вже знають, що “Янукович десь у Брюсселі”.
Хоча адміністрація залишилася без Президента, охорону тут тільки посилили. Вже зранку на Банкову підігнали кілька десятків мікроавтобусів з тонованими вікнами і міліціянтами всередині. Вулицю Лютеранську, частину Круглоуніверситетської і Банкову одразу за Спілкою письменників перекрили металевими парканами, а позаду поставили щільні кордони правоохоронців.
Учасники акції протесту передають в АП свої вимоги. Документ формально зареєстровано, та за словами Королевської, наразі в Адміністрації немає людей, уповноважених вести переговори з учасниками акції і розглядати їхні вимоги. Але мітингувальники непохитні – до 18.00 вони очікують відповіді від АП і продовжують мерзнути на Майдані.

Під вечір на Майдан Незалежності вийшла і лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко. 
“Наше з вами завдання – якщо вони підпишуть Податковий кодекс і Президент поставить свій підпис – нам треба діяти, не втрачаючи жодного дня. І це значить, що в той же день, як тільки Президент підпише Податковий кодекс, ми почнемо збирати підписи за дострокові вибори Президента і Верховної Ради”, – наголосила опозиціонерка.
Вона нагадала, що для проведення референдуму за народною ініціативою необхідно зібрати 3 млн. підписів, і запевнила, що її політична команда надасть усю необхідну допомогу в цьому процесі.
...А поки підприємці все ще розраховують на вето Президента, “батько” Податкового кодексу Азаров розповідає бельгійцям, що цей документ є “найліберальнішим у Європі”, а сам Янукович на прес-конференції у Брюсселі обіцяє зустрітися з підприємцями - і додає "так, як вони хочуть, на 100% такого не буде".
____________________________
Джерело: УНІАН
=============================================

Майдан?

Автор — ai-r.info

Майдан?
Ранок на Майдані


Людей ще не багато
(на передньому плані будівництво ковзанки)


Міліція як завжди ... в засаді


... або діє на випередження


... а потім гостинно зустрічає на Банковій


"Спеціальні профспілки"


Вид на Банкову


Вид на Інститутську


Знову на Майдані.


Після обід людей побільшало.


Скоро вже вечір


На Банковій мітинг нон-стоп


Дуже цікаві виступи
____________________________
Джерело: Дурдом
=============================================

Марш на Банковій біля АП


Автор — Santa


Марш на Банковой возле АП


Все на фото. Обратите внимание на автобусы, стоящие по обе стороны дороги на банковой. Все под завязку набиты милицией в полной экипировке. Каски, щиты, дубинки и пр. В этот раз не понадобились.  Но и раз может быть не последний.


____________________________
 Джерело: Дурдом
=============================================

30 коментарів:

 1. Анонім25.01.13, 10:29

  A gooԁ diνoгсe attοrnеy knows,
  іt is fulfilled completely and unequivocallу honest.
  Don't assume a 40 oz bottle. Legal Issues and New Case Law: There are many involving foibles set up bookkeeping systemLocal business licenses and monitors attorneys. And she wasn't the end and possibly lοng-term problems are lіκelу tο
  get іnformation аbout cοuntless indivіdualѕ.
  Lіving WillА living wіll" known as the principal, or if you win your case.

  Feel free to surf to my web-site: Try Here
  Here is my web-site ... check my site

  ВідповістиВидалити
 2. Анонім27.01.13, 00:08

  I am really loving the theme/design of your website.
  Do you ever run into any internet browser compatibility issues?
  A few of my blog readers have complained
  about my site not operating correctly in Explorer but looks great in Chrome.
  Do you have any solutions to help fix this issue?
  Feel free to visit my site ... ohio state football news

  ВідповістиВидалити
 3. Анонім27.01.13, 00:55

  In Praise Of Mulch Want To Have The Most Successful And Productive Backyard Garden Ever Plant These Mulching Tips!


  My web page http://www.rahula.info/
  Here is my webpage trees

  ВідповістиВидалити
 4. Анонім28.01.13, 10:28

  Freshcig at Chelford Current market on different Sundays

  Here is my web page - lawyer search engine optimization
  Also visit my homepage ; leads for lawyers

  ВідповістиВидалити
 5. Анонім29.01.13, 12:52

  great post to read

  my web blog :: attorney leads
  Feel free to surf my webpage : attorney lead generation

  ВідповістиВидалити
 6. Анонім30.01.13, 04:30

  FBI Launches Corruption Probe on Bingo in Alabama Sanyo Vero Review
  http://linkedout.co/groups/cell-phone-repair-ensures-best-services/ Or,
  you just want to make sure the numbers that are
  on your child's cell phone are safe. I would love to dump the land line, but unfortunately I get almost no reception on my cell phone when I am at home. There are a few spots in my yard where I can go on a clear day, and maybe get 3 bars if I stay still. I live right near Fort Dix, and I've been told that the army uses
  some kind of blocking signal that affects cell
  phones. Not sure if that's true, but neither AT&T or Verizon have worked in my house so far. Guess I'm
  stuck with the land line.
  My site : reverse phone lookup

  ВідповістиВидалити
 7. Анонім31.01.13, 01:37

  How you can reduce the variety of feed headlines in Blogger?


  My blog - marcos.flashcr.com
  Feel free to surf my website :: Paxil Lawyers

  ВідповістиВидалити
 8. Анонім31.01.13, 02:33

  I'm a new comer to blogspot and I'm developing a difficult time.
  How can I change the backdrop into a picture I want?.


  Feel free to surf to my blog post - vaginal mesh lawsuits
  My webpage ... vaginal mesh compensation

  ВідповістиВидалити
 9. Анонім14.02.13, 00:52

  Matthew Alexander was a military interrogator in
  Iraq. He thinks that the FBI's techniques work and says the results of the CIA techniques speak for themselves. Cell Phone Crashing Prank Is Priceless VIDEO http://tinyurl.com/amtx2ln gabecumipiwo Samsung launch Smartphone Mobile galaxy ATIVS Phone powered by Windows 8 prices

  ВідповістиВидалити
 10. Анонім14.02.13, 13:01

  If some one desires expert view on the topic of blogging and site-building
  then i propose him/her to pay a quick visit this blog, Keep
  up the pleasant work.

  Here is my homepage :: svatba.Podgorny.Cz

  ВідповістиВидалити
 11. Анонім15.02.13, 07:18

  This is a topic which is close to my heart.
  .. Take care! Where are your contact details though?


  Have a look at my blog - cost of a root canall

  ВідповістиВидалити
 12. Анонім15.02.13, 09:17

  Today, I went to the beach front with my children.
  I found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said "You can hear the ocean if you put this to your ear." She put the shell to her ear and screamed.
  There was a hermit crab inside and it pinched her ear.

  She never wants to go back! LoL I know this is totally off topic but I had to tell someone!


  Feel free to surf to my webpage - architectsasylum.Net
  My website: energipersonnel.com

  ВідповістиВидалити
 13. Анонім21.02.13, 04:40

  Hi there! ӏ know this is soгt of off-topic however ӏ needеd tο ask.
  Dοеs managing a ωell-establiѕhed webѕite
  like youгs take a lot of ωоrk?
  I аm completely new to running а blоg hоwеνer ӏ do write in
  my diary everyԁay. I'd like to start a blog so I can easily share my personal experience and thoughts online. Please let me know if you have any recommendations or tips for brand new aspiring bloggers. Thankyou!

  Feel free to visit my blog ... cheap birmingham massage
  my webpage :: zukto.com

  ВідповістиВидалити
 14. Анонім21.02.13, 10:42

  I'm not sure why but this blog is loading very slow for me. Is anyone else having this issue or is it a problem on my end? I'll checκ
  back later аnd sеe if the pгοblеm stіll exіsts.


  Feel free to ѕurf to mу pаgе -
  jump higher

  ВідповістиВидалити
 15. Анонім23.02.13, 00:38

  I love what you guys аre up toο. This ѕort οf clеveг work and cοverage!
  Keеp up the veгy gooԁ works guys
  I've added you guys to blogroll.

  Feel free to visit my site ... best plumbers birmingham

  ВідповістиВидалити
 16. Анонім05.03.13, 04:54

  What a information of un-ambiguity and preserveness
  of precious experience regarding unexpected feelings.


  Also visit my weblog :: Twittertechnology.com
  my web site: how to buy twitter followers

  ВідповістиВидалити
 17. Анонім08.03.13, 08:51

  Today, I went to the beach with my children.
  I found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said "You can hear the ocean if you put this to your ear." She placed the shell to her ear
  and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched her ear.
  She never wants to go back! LoL I know this is entirely off
  topic but I had to tell someone!

  Feel free to surf to my page :: goldknighttech.com

  ВідповістиВидалити
 18. Анонім11.03.13, 16:03

  My partner and I stumbled over here different website and thought I might check things out.
  I like what I see so i am just following
  you. Look forward to looking over your web page
  yet again.

  My web page ... www.socialsimon.net

  ВідповістиВидалити
 19. Анонім13.03.13, 08:13

  I really like reading through a post that will make people
  think. Also, thanks for allowing me to comment!


  My site: tv online

  ВідповістиВидалити
 20. Анонім28.03.13, 03:42

  My spouse and I absolutely love your blog and find the majority
  of your post's to be just what I'm looking for. can you offer
  guest writers to write content to suit your needs?

  I wouldn't mind creating a post or elaborating on a number of the subjects you write related to here. Again, awesome blog!

  Here is my webpage: dental plans

  ВідповістиВидалити
 21. Анонім02.04.13, 16:04

  Hurrah, that's what I was exploring for, what a material! present here at this webpage, thanks admin of this web page.

  Here is my web-site: bathroom in northern virginia

  ВідповістиВидалити
 22. Анонім02.04.13, 18:13

  Informative article, just what I was looking for.

  Feel free to surf to my homepage ... kitchen in northern virginia

  ВідповістиВидалити
 23. Анонім05.04.13, 09:45

  How do i find who publish links from my blogs
  to facebook?

  My site: vaginal mesh

  ВідповістиВидалити
 24. Анонім14.04.13, 19:13

  Keep on working, great job!

  Stop by my web page flat stomach guide

  ВідповістиВидалити
 25. Анонім17.04.13, 05:44

  constantly i used to read smaller articles that also clear their
  motive, and that is also happening with this article which I am reading now.


  My web page ... http://janaiblog.com/

  ВідповістиВидалити
 26. Анонім22.04.13, 19:38

  what exactly are good quality and popular websites for blogs?

  ??.

  My page; HTTP://used-covers.Blogspot.com/2010/06/blog-post.html

  ВідповістиВидалити
 27. Анонім23.05.13, 20:24

  Hey just wanted to give you a quiсk heads up and let you
  know a few of the pіcturеs aren't loading correctly. I'm not sure
  why but I think its a linκing issuе. I've tried it in two different browsers and both show the same results.

  My web blog - How To Lose Belly Fat Fast

  ВідповістиВидалити
 28. Анонім25.05.13, 21:27

  Yes! Finally someone writes about sousez.

  Also visit my web page :: click here

  ВідповістиВидалити
 29. Анонім02.06.13, 17:29

  Howdy, i reаd yοur blog oссasionallу and i oωn a sіmilaг one and i was juѕt wоndering if you get
  a lοt οf spam responѕes? If so how ԁο you reduce it, anу plugіn οr anything уοu cаn аdvise?
  Ӏ get so muсh lаtely it's driving me crazy so any assistance is very much appreciated.

  Here is my weblog solihull double glazing

  ВідповістиВидалити
 30. Анонім03.06.13, 08:41

  whοаh this blog is great i lovе studying
  yοuг artiсles. Stay up the gooԁ ωork!
  Yοu knοω, mаny ρеrsons аге hunting аround
  foг thiѕ info, yοu could аid
  them greatly.

  My weblоg - solihull locksmith

  ВідповістиВидалити